A DEAC elleni mérkőzés összefoglalója megtekinthető az alábbi linken:

Comment on Facebook

1 héttel ezelőtt

Újabb meccsnap!⚽️

Egy héten belül a második mérkőzését játssza csapatunk.
Hétfőn szoros meccsen sajnos alul maradtunk az Aramis ellen, de ma újabb esélyünk van bizonyítani, hogy egy erős csapat vagyunk és képesek vagyunk elérni a céljainkat.

A DEAC otthonába látogatunk, ahol minden csapatnak meg kell küzdenie, ha pontot akar szerezni, tehát nehéz mérkőzés vár ránk.
Mindent megteszünk annak érdekében, hogy győztesen távozzunk Debrecenből a mai napon.

Meccsnap!🗣⚽️

A mai napon hazai pályán fogadjuk az Aramis csapatát.
Nagyon fontos összecsapás mindkét együttes számára, hiszen aki nyerni tud az egy lépéssel közelebb kerül a felsőház eléréséhez.
Győzelemmel zártuk az előző mérkőzésünket, ugyanazzal az elszántsággal és győzni akarással kell a mai napon is pályára lépnünk.
Várunk minden kedves szurkolót, hogy a helyszínen együtt harcoljuk ki a győzelmet.

A belépés csak személyi és védettségi igazolvány felmutatásával lehetséges.
A belépőjegy ára: 500 Ft.
A csarnokba műanyag palackban italt behozni tilos!
Köszönjük a megértést!

Sziasztok! lesz elokozvetites??

Video image

Végeredmény: TFSE-BeStrong - Nyírgyulaj KSE 0:6
Gólszerzőink: Szőcs 2, Tóth, Csoma, Szabó, Vlasovych

Nagyon fontos győzelmet aratott csapatunk a tegnapi nap folyamán.

Az első félidőben számos helyzet akadt mindkét oldalon, de a kapusok tették a dolgukat, így gólnélküli döntetlennel vonultak a csapatok a félidőre.

A második játékrészben nyugodtabban játszott csapatunk. Nagyon fontos volt melyik csapat szerzi az első találatot, szerencsére a félidő közepén ez nekünk sikerült, ami után két szép kontra támadás végén újabb gólokat tudtunk szerezni.
Ezt követően az ellenfél vészkapus játékra állt át, amelyből egy perc alatt 2 gólt is sikerült szereznünk. A találkozó végén még egyszer mattolni tudtuk a hazaiakat, így alakult ki a 6 gólos különbség.

Ezzel a győzelemmel közelebb kerültünk a kitűzött céljainkhoz. Folytatjuk tovább a munkát, hiszen jövőhéten két nehéz mérkőzés vár ránk.
Hétfőn az Aramis együttese látogat hozzánk, pénteken pedig a DEAC otthonában kell megküzdeni a győzelemért.

3 héttel ezelőtt

Csapatunk mai napon a TFSE-BESTRONG együtteséhez látogat.
Mindkét csapat egy-egy győzelemmel áll a tabellán, így egy igazi 6 pontos találkozóra van kilátás.
A hazai pályán elszenvedett vereség után idegenben kell javítani és újra pontokat szerezni.
Sajnos néhányan sérüléssel, betegséggel bajlódnak a játékosaink közül, ennek ellenére is a győzelem reményében utazunk a fővárosba.

A mérkőzés az alábbi linken élőben megtekinthető 20:30-as kezdéssel:

youtu.be/NZvN-mFxJAk

Nyírgyulaj Futsal - SG Kecskemét Futsal | 1-4 | Férfi Futsal NB I | 5. forduló | MLSZTV ... TöbbKevesebb

Video image

Nyírgyulaj KSE - SG Kecskemét Futsal Club 1:4
Gólszerzőnk: Ferreira

A tegnapi napon a Kecskemét csapata látogatott hozzánk, akik egy küzdelmes mérkőzésen megszerezték a 3 pontot csapatunk otthonában.
Az első félidőben jó játékot mutatott együttesünk, azonban a kapu előtt sorra rossz döntéseket hoztunk, ennek következtében egy-egy gól született mindkét oldalon, így döntetlennel vonultak a csapatok a szünetre. A második félidő is számos helyzetet tartogatott, de a sorsdöntő második gólt a vendégek szerezték meg. Ezután csapatunk vészkapus játékra váltott, amelyből a látogató jött ki jobban, hiszen két üres kapus gólt is szereztek.

Köszönjük mindenkinek, aki a helyszínen vagy a képernyők előtt támogatta a csapatot!

Hamarosan elérhetőek lesznek a mérkőzésről készült képek, összefoglaló pedig a holnapi nap folyamán várható.

4 héttel ezelőtt

A mai napon hazai környezetben lép pályára csapatunk, az SG Kecskemét Futsal Club látogat hozzánk.
Kiélezett küzdelemre lehet számítani, azonban az Újpest ellen elszenvedett vereség után még motiváltabban fognak küzdeni a fiúk.
Hazai mérkőzésen a szurkolók is nagy lökést adnak a csapatnak, ezért kérünk minden kedves rajongót, aki teheti látogasson ki a mérkőzésre és együtt érjük el a kívánt célt.
A mérkőzés megtekintéséhez kötelező a védettségi igazolvány, valamint a személyi igazolvány felmutatása a beléptetésnél!